DZIAŁALNOŚĆ

W miejscach pamięci narodowej

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, kiedy w szczególny sposób wspominamy tych, którzy już odeszli, a są bliscy naszemu sercu. Płonące znicze są symbolem naszej pamięci
i szacunku.
Tradycyjnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się na łaznowski cmentarz,
by w imieniu całej szkolnej społeczności oddać hołd zmarłym i poległym za wolność naszej Ojczyzny.

Uczniowie minutą ciszy uczcili pamięć bohaterów, zapalili symboliczny ogień w miejscach pamięci narodowej.

Dyskoteka Halloween

Straszny to dzień, w którym w szkole w Łaznowie zalęgły się strachy. Na szczęście niedługo były one rezydentami naszej placówki, bo o godzinie 18 wszyscy wrócili do swoich pierwotnych postaci,
przez co rozumie się uczniów klas IV-VIII.
Duchy, szkielety, zjawy, wampiry i upiory spotkały się w jednym celu - potańczyć i pobawić się.
I tak też było. Prócz tańca na uczestników czekała moc atrakcji w postaci gier bardziej lub mniej znanych, a wszystko zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Porządku doglądali opiekunowie dyskoteki - panowie Michał Kurzyk, Dawid Piątek i pan dyrektor
we własnej osobie
.

Wakacje, wakacje i już dawno po cudownym, letnim wypoczynku!
Rok szkolny już wygodnie rozsiadł się w szkolnej ławce, więc pora brać się do ciężkiej pracy. Uczyniliśmy to również i my.

Pierwszą okazją do zaprezentowania się społeczności szkolnej był Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie już Samorząd zajął się przygotowaniem uroczystości i uczniowskich występów oraz pomógł w ślubowaniu uczniów klasy I. Akademię przygotowała pani Jolanta Pawelec, a przed zebranymi gośćmi wystąpiły uczennice klasy Vb oraz uczeń z VII klasy.

Wcieliliśmy się w postaci szkolnych duszków, które pilnie strzegą porządku w szkole i stale mają na oku zarówno tych małych, jak i dorosłych. Nic im nie umknie i będzie zapamiętane! Humorystyczny występ został nagrodzony dużymi brawami, a taniec skrzatów do piosenki ,,ADHD” stał się prawdziwym hitem szkoły.

Cieszymy się z tego bardzo, ale przypominamy wszystkim, że  na co dzień szkolne życie wymaga dyscypliny i spokoju!
Wszystkim pedagogom, pracownikom oświaty i uczniom składamy najlepsze życzenia.
Trzymamy kciuki za pomyślny i spokojny rok szkolny!

Dodał; Admin