DZIAŁALNOŚĆ

Dzień Samorządności Szkolnej
21 marca 2019r. tradycyjnie już zorganizowaliśmy w szkole Dzień Samorządności Szkolnej.
Tegoroczne hasło brzmiało: ,,Bądź w dobrej formie na wiosnę!”
Gorąco dziękujemy wychowawcom klas I- VII
za piękne przygotowanie uczniów!
Oto skromna fotorelacja z naszej imprezy:

Marzec 2019

Poczta walentynkowa

Tradycji stało się zadość i kolejny raz zorganizowaliśmy szkolną zabawę pod hasłem ,,Poczta walentynkowa”.
Tradycyjnie już cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem szkolnej społeczności. Walentynkowa skrzynka została napełniona mnóstwem liścików, ,,walentynek”, upominków i własnoręcznie wykonanych uroczych karteczek.

Mamy wielką nadzieję, że wszyscy wesoło  bawili się i nie skąpili sobie miłych dowodów sympatii
i miłości. Z satysfakcją możemy powiedzieć: ,,Święty Walenty zadanie wykonane!”.

Wiele dobrego dla wszystkich czytających nasz post!

Luty 2019

Współpraca ze stowarzyszeniem Sursum Corda

W naszej szkole od zawsze organizowane są różnorodne akcje charytatywne i dobroczynne.
Tradycją pracy Samorządu Uczniowskiego stało się współdziałanie z fundacją ,,non profit” Sursum Corda. W grudniu rozprowadzaliśmy wśród uczniów, rodziców i nauczycieli kartki świąteczne.
Jak zwykle, koleżanki i koledzy nie zawiedli. Pozyskane pieniądze zostały przekazane na konto stowarzyszenia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji!

Grudzień 2018

Andrzejki 2018

Dopiero rozpoczęliśmy rok szkolny, a już dogonił nas koniec listopada. Znów praca!
Tradycyjnie już Samorząd zabrał się za przygotowanie i przeprowadzenie szkolnych andrzejek.
W zabawie uczestniczyli uczniowie klas I- VIII.
Było głośno, wesoło i spontanicznie. Jak zauważyliśmy, przygotowanymi wróżbami i tradycyjnymi figlami szczególnie zainteresowane były pierwszaki. Mamy nadzieję, że ta szkolna impreza na długo pozostanie w ich pamięci.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w ogarnięciu szalejącej dzieciarni :)

Życzymy wszystkim, aby pomyślne i dobre andrzejkowe wróżby szybko się spełniły i przyniosły same miłe i przyjemne momenty w życiu. Powodzenia!

W miejscach pamięci narodowej

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, kiedy w szczególny sposób wspominamy tych, którzy już odeszli, a są bliscy naszemu sercu. Płonące znicze są symbolem naszej pamięci
i szacunku.
Tradycyjnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się na łaznowski cmentarz,
by w imieniu całej szkolnej społeczności oddać hołd zmarłym i poległym za wolność naszej Ojczyzny.

Uczniowie minutą ciszy uczcili pamięć bohaterów, zapalili symboliczny ogień w miejscach pamięci narodowej.

Dyskoteka Halloween

Straszny to dzień, w którym w szkole w Łaznowie zalęgły się strachy. Na szczęście niedługo były one rezydentami naszej placówki, bo o godzinie 18 wszyscy wrócili do swoich pierwotnych postaci,
przez co rozumie się uczniów klas IV-VIII.
Duchy, szkielety, zjawy, wampiry i upiory spotkały się w jednym celu - potańczyć i pobawić się.
I tak też było. Prócz tańca na uczestników czekała moc atrakcji w postaci gier bardziej lub mniej znanych, a wszystko zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Porządku doglądali opiekunowie dyskoteki - panowie Michał Kurzyk, Dawid Piątek i pan dyrektor
we własnej osobie
.

Wakacje, wakacje i już dawno po cudownym, letnim wypoczynku!
Rok szkolny już wygodnie rozsiadł się w szkolnej ławce, więc pora brać się do ciężkiej pracy. Uczyniliśmy to również i my.

Pierwszą okazją do zaprezentowania się społeczności szkolnej był Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie już Samorząd zajął się przygotowaniem uroczystości i uczniowskich występów oraz pomógł w ślubowaniu uczniów klasy I. Akademię przygotowała pani Jolanta Pawelec, a przed zebranymi gośćmi wystąpiły uczennice klasy Vb oraz uczeń z VII klasy.

Wcieliliśmy się w postaci szkolnych duszków, które pilnie strzegą porządku w szkole i stale mają na oku zarówno tych małych, jak i dorosłych. Nic im nie umknie i będzie zapamiętane! Humorystyczny występ został nagrodzony dużymi brawami, a taniec skrzatów do piosenki ,,ADHD” stał się prawdziwym hitem szkoły.

Cieszymy się z tego bardzo, ale przypominamy wszystkim, że  na co dzień szkolne życie wymaga dyscypliny i spokoju!
Wszystkim pedagogom, pracownikom oświaty i uczniom składamy najlepsze życzenia.
Trzymamy kciuki za pomyślny i spokojny rok szkolny!

Dodał; Admin