Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

16 edycja akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” -podsumowanie

Dnia 12 listopada zakończyła się w naszej szkole 16 edycja akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska”, której przewodniczyło Szkolne Koło PCK.
Celem projektu była pomoc bezdomnym zwierzętom oraz uwrażliwienie uczniów na ich potrzeby.
W ramach całej akcji w klasach przeprowadzono tematyczne zajęcia, uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym „Potrafię opiekować się domowym zwierzątkiem” oraz w spotkaniu z lekarzem weterynarii p. Agatą Stasikowską.
Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się bardzo dużą wrażliwością na los bezdomnych zwierząt i wszystkie klasy aktywnie włączyły się do zbiórki darów.
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w tym roku nasza akcja ponownie zakończyła się ogromnym sukcesem.  Zebraliśmy: karmy suchej – 119,70 kg, karmy mokrej ( puszki) – 49,59 kg, makaronu – 11,75 kg, ryżu – 10,80 kg, misek, garnków– 6 szt., kołder, koców, ręczników – 73 szt., zabawek – 24 szt., obroży przeciw pchłom – 4 szt., przysmaków – 3 szt.
Zebrane dary zostały przekazane Tomaszowskiemu Towarzystwu Miłośników i Opieki nad Zwierzętami.
Dnia 19 listopada gościliśmy w naszej szkole panią prezes towarzystwa - Mieczysławę Goździk z psem Ciapkiem. Pani prezes opowiedziała uczniom o pracy towarzystwa, o właściwej opiece nad zwierzętami i serdecznie podziękowała za zebrane dary, przekazując na ręce pana dyrektora Pawła Bielińskiego pamiątkowy dyplom.
Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, że  okazali wielkie serce potrzebującym zwierzętom! 
Dzięki tym licznym darom mogliśmy ponownie zabezpieczyć przed zimą zwierzaki.
Szkolne Koło PCK