Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akcja charytatywna „ I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”

Już kolejny rok Szkolne Koło PCK w Łaznowie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowało akcję charytatywną „I Ty możesz zostać św.
Mikołajem”.

Celem akcji była zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie Tryb. Zbieraliśmy kosmetyki, środki czystości, soki, herbatki ziołowe. Do akcji włączyła się cała społeczność szkolna. Uczniowie klas I-III z pomocą rodziców zorganizowali mikołajkowy kiermasz pierniczków, które własnoręcznie ozdabiali.
Za zebrane pieniądze został zakupiony miód dla podopiecznych Domu Dziecka.
Do naszej akcji przyłączyła się również firma POL- HUN działająca w Koluszkach, która już nie raz pokazała, że można na nią liczyć, jeśli chodzi o pomoc dla potrzebujących.
Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy dzielić się tym co mamy. Wierzymy, że sprawiliśmy, iż był to wyjątkowy czas dla dzieci.
Pani dyrektor Domu Dziecka w imieniu podopiecznych skierowała słowa podziękowania dla całej społeczności szkolnej za pamięć i wielkie serce, przekazując pamiątkowy dyplom.
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za ofiarność i życzymy wielu szczęśliwych dni w Nowym Roku.
Serdeczne podziękowania kierujemy także dla prezesa Firmy POL-HUN pana Pawła Knopika i pana Andrzeja Deracha, który jest wieloletnim przyjacielem naszej szkoły.