Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacja dotycząca rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!
Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi organizacji dnia rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

1 września br. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Rozpoczniemy go Mszą św. w Kościele Parafialnym im. Matki Bożej Różańcowej w Łaznowie w dniu 31 sierpnia o godzinie 16.00. 
Kwestią nadrzędną jest dla nas wszystkich zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczniów, jak również rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. 


W dniu 1 września nie będzie tradycyjnego wspólnego rozpoczęcia roku szkolnego. W tym dniu o godzinie 9.00 w poszczególnych salach lekcyjnych odbędą się spotkania wychowawców z uczniami, podczas których omówione zostaną obowiązujące zasady funkcjonowania szkoły.


UWAGA! 

  • Uczniowie klas I-III, po obowiązkowej dezynfekcji rąk, wchodzą codziennie do szkoły starym wejściem obok świetlicy szkolnej.
  • Szatnia dla klas I-III znajduje się na pierwszym piętrze obok pokoju nauczycielskiego.
  • Uczniowie klas IV -VIII, po obowiązkowej dezynfekcji rąk, wchodzą codziennie do szkoły głównym wejściem.
  • W dniu rozpoczęcia roku szkolnego na spotkania z wychowawcami mogą wejść jedynie uczniowie.
  • Wyjątek stanowią rodzice uczniów klas pierwszych. Tylko w tym dniu, przy zastosowaniu środków ochrony osobistej, zasłonięciu ust i nosa, będą mogli wziąć udział w spotkaniu z wychowawcą wraz ze swoimi dziećmi ( w sali nr 2).

  • Od środy, tj. 2 września do odwołania do budynku szkoły będą mogli wchodzić wyłącznie uczniowie, nauczyciele i pracownicy – wszystkie inne osoby tylko w sytuacjach absolutnie koniecznych.
  • Wyjątek stanowi pierwsze zebranie z rodzicami planowane w drugim tygodniu września.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa opracowane zostały szczegółowe procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Zostaną one przesłane wszystkim rodzicom i uczniom  za pomocą dziennika elektronicznego.

  • Podczas przebywania w autobusie szkolnym oraz we wszystkich przestrzeniach wspólnych w szkole (np. na korytarzach podczas przerw czy w szatni) wszyscy uczniowie muszą zasłaniać usta i nos.
  • Mycie i dezynfekcja  rąk są obowiązkowe. 

Bardzo proszę o zrozumienie i respektowanie ustalonych zasad.
Dyrektor Szkoły Paweł Bieliński


Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2020r. godzina 9:00.

Klasa

Nr sali 

Wychowawca

I

2

p. Kamila Sobczak

II

3

p. Agnieszka Długosz

III

1

p. Barbara Krawczyk

IV

11

p. Ewa Frączkowska

V

8

p. Barbara Mucha

VI

9

p. Michał Kurzyk

VII a

6

p. Monika Dziedzińska

VII b

10

p. Jolanta Pawelec

VIII

7

p. Marta Promińska-Kuta