KLAUZULA INFORMACYJNA

10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.

Informacja dotycząca rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!
Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi organizacji dnia rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

1 września br. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Rozpoczniemy go Mszą św. w Kościele Parafialnym im. Matki Bożej Różańcowej w Łaznowie w dniu 31 sierpnia o godzinie 16.00.
Kwestią nadrzędną jest dla nas wszystkich zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczniów, jak również rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

W dniu 1 września nie będzie tradycyjnego wspólnego rozpoczęcia roku szkolnego. W tym dniu o godzinie 9.00 w poszczególnych salach lekcyjnych odbędą się spotkania wychowawców z uczniami, podczas których omówione zostaną obowiązujące zasady funkcjonowania szkoły.

UWAGA!

• Uczniowie klas I-III, po obowiązkowej dezynfekcji rąk, wchodzą codziennie do szkoły starym wejściem obok świetlicy szkolnej.
  • Szatnia dla klas I-III znajduje się na pierwszym piętrze obok pokoju nauczycielskiego.
  • Uczniowie klas IV -VIII, po obowiązkowej dezynfekcji rąk, wchodzą codziennie do szkoły głównym wejściem.
  • W dniu rozpoczęcia roku szkolnego na spotkania z wychowawcami mogą wejść jedynie uczniowie.
  • Wyjątek stanowią rodzice uczniów klas pierwszych. Tylko w tym dniu, przy zastosowaniu środków ochrony osobistej, zasłonięciu ust i nosa, będą mogli wziąć udział w spotkaniu z wychowawcą wraz ze swoimi dziećmi ( w sali nr 2).

• Od środy, tj. 2 września do odwołania do budynku szkoły będą mogli wchodzić wyłącznie uczniowie, nauczyciele i pracownicy – wszystkie inne osoby tylko w sytuacjach absolutnie koniecznych.
  • Wyjątek stanowi pierwsze zebranie z rodzicami planowane w drugim tygodniu września.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa opracowane zostały szczegółowe procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Zostaną one przesłane wszystkim rodzicom i uczniom  za pomocą dziennika elektronicznego.

• Podczas przebywania w autobusie szkolnym oraz we wszystkich przestrzeniach wspólnych w szkole (np. na korytarzach podczas przerw czy w szatni) wszyscy uczniowie muszą zasłaniać usta i nos.
  • Mycie i dezynfekcja  rąk są obowiązkowe.

Bardzo proszę o zrozumienie i respektowanie ustalonych zasad.
Dyrektor Szkoły Paweł Bieliński

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2020r. godzina 9:00.

Nr sali

Wychowawca