Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Niespodzianka dla Domu Seniora

Jak każdego roku 21 i 22 stycznia uczniowie pamiętają o babciach i dziadkach. Tak też było i w tym roku.
Uczniowie klasy III nie zapomnieli o swoich kochanych dziadkach, ale postanowili zrobić niespodziankę także pensjonariuszom Domu Seniora Słoneczne Wzgórze w Łaznowskiej Woli.


Dzieci przekazały seniorom własnoręcznie wykonane laurki z pięknymi życzeniami, prezenciki oraz przygotowane wraz z wychowawczynią p.B.Krawczyk przedstawienie online, w którym wierszemi piosenką umiliły  seniorom ten wyjątkowy czas. 


Cieszymy się, że za sprawą naszych uczniów udało się podarować seniorom w tym trudnym okresie trochę radości i uśmiechu.
A świadczą o tym także liczne zdjęcia i filmiki zamieszczone na Facebooku Domu Seniora, w których pensjonariusze dziękują za niespodzianki i życzą uczniom wspaniałych ocen w szkole.