Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nowa pracownia fizyczno - chemiczna

Szanowni Rodzice!
Miło nam poinformować, że od 19 października 2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie mogą zdobywać wiedzę z dziedziny chemii oraz fizyki w nowej pracowni fizyczno - chemicznej.
Powstanie pracowni było możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania w wysokości 39900,- złotych z rezerwy subwencji oświatowej. 
Dotacja umożliwiła wyposażenie pracowni w pomoce dydaktyczne z fizyki i chemii oraz  dygestorium chemiczne, stół demonstracyjny, szafę na odczynniki chemiczne wyposażoną w pochłaniacz wytwarzanych związków. 


Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców uczniów klasy czwartej za poświęcony czas, bezinteresowną pomoc i ogromne zaangażowanie w modernizację sali nr 11 i zaadaptowanie jej  na potrzeby pracowni fizyczno - chemicznej.
Radzie Rodziców dziękujemy za pokrycie kosztów zakupu rolet na okna i tablic tekstylnych.


Uczniom życzymy owocnego korzystania z nowego warsztatu pracy.


Dyrektor Szkoły Paweł Bieliński i wych. klasy IV Ewa Frączkowska