Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Otwarcie świetlicy szkolnej

W dniu 03.02.2020r. o godz. 8:15 w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie odbyła się uroczystość oddania do użytku nowej świetlicy szkolnej.
Sala o powierzchni 50 metrów kwadratowych została zaadoptowana z dawnych pomieszczeń mieszkalnych. Remont trwał kilka miesięcy i został sfinansowany z funduszy szkoły przy wsparciu Gminy Rokiciny oraz Rady Rodziców.
Podczas uroczystości Proboszcz parafii w Łaznowie -ks. Witold Lubaniak w obecności całej społeczności szkolnej dokonał poświęcenia nowych sal, w których łaznowscy uczniowie będą mogli w komfortowych warunkach uczyć się i wypoczywać. Tej szczególnej chwili przewodniczył dyrektor szkoły Pan Paweł Bieliński.
Swoją obecnością zaszczyciły nas mamy z Rady Rodziców: Pani Dorota Wojtysiak i Pani Iwona Kusideł.
Serdecznie dziękujemy za możliwość poprawy warunków lokalowych naszej szkoły.
Pragniemy nadmienić, że jednocześnie zostały oddane do użytku nowe szatnie dla dziewcząt i chłopców - przebieralnie przed lekcją wychowania fizycznego. 
Mamy nadzieję, że nowe sale będą ulubionym miejscem zabaw i odpoczynku dla naszych uczniów.