Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziel się dobrym słowem

„Życzliwe słowa przyjaciół mogą być krótkie i łatwe do wypowiedzenia, ale ich działanie jest naprawdę wielkie.” 
Matka Teresa z Kalkuty


Zapraszamy wszystkich Uczniów do włączenia się w szkolną akcję „Podziel się dobrym słowem” w ramach Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który w tym roku  przypada na 22 listopada. 


Każdy chętny uczeń będzie mógł w formie pocztówki napisać kilka dobrych, miłych słów do naszej chorej koleżanki Zuzi Staszek uczennicy klasy IV. 
Kartkę z pozdrowieniami prosimy wykonać na żółtym kartonie w formacie A 4 z odpowiednią plastyczną grafiką. Układ pracy dowolny. 
Organizatorzy tej akcji -  uczniowie klasy IV na zajęciach plastyki z wykonanych  pojedynczych kartek wykonają wspólny album czyli szkolną księgę pozdrowień dedykowaną  naszej koleżance Zuzi. 
Czekamy na Wasze pozdrowienia do 22 listopada. 


Niech powyższe przedsięwzięcie przyniesie wszystkim radość,  uśmiech i zadowolenie. 
Uczniowie klasy IV, wychowawca, nauczyciel plastyki.