Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Wszystkim wiadomo, że polska ortografia jest bardzo trudną sztuką. Przysparza kłopotów na co dzień.
Z tego względu duże uznanie należy się uczniom, którzy nie boją się takich wyzwań i bardzo chętnie podejmują się dodatkowych, pozalekcyjnych działań. 
Dziewięć uczennic z klasy IV przygotowało swoje literacko-plastyczne prace na Powiatowy Konkurs Ortograficzny ,,Wierszem łatwiej, szybciej i radośniej, czyli rymowanki, wyliczanki, fraszki oraz inne sposoby skuteczne w nauce ortografii”.
Organizatorem kolejnej edycji tego konkursu jest Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Tomaszowie Mazowieckim.
Zadaniem dzieci było ułożenie zabawnej rymowanki, wiersza na temat wybranej przez siebie zasady polskiej pisowni. Do utworu należało wykonać odpowiedni rysunek.
Takie prace wykonały:
Katarzyna Bykowska, Martyna Jałmużna, Lena Kocięba, Kornelia Kapelan, Julia Karp, Hanna Pieńczak, Patrycja Rebzda, Nadia Rudzińska i Oliwia Wróbel pod kierunkiem p. Jolanty Pawelec. 
Dziewczynki stworzyły bardzo pomysłowe i oryginalne prace.


Pilnym uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia! Trzymamy kciuki!