Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Różnorodność kultur mieszkańców Europy”

W poniedziałek 28 października uczniowie  klasy I, II i III mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Różnorodność kultur mieszkańców Europy”, które było wystawiane w Teatrze DOM w Łodzi.  
W trakcie interaktywnego spektaklu dzieci wyruszyły wraz z głównym bohaterem w podróż, celem odnalezienia największych wartości w poszczególnych krajach Unii Europejskiej.  
Podczas swojej fascynującej podróży poszukiwały także słów- kluczy, zaklęć, które miały powstrzymać złośliwego ducha skrzyni.
Młodzi widzowie przekonali się, jak ważna jest przyjaźń, miłość, odwaga, humor, a także oni sami – dzieci. Widowisko było pełne wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji.

Serdecznie dziękujemy p. Dorocie Wojtysiak i p. Sylwii Kwiatkowskiej za opiekę podczas wycieczki.