Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wiosenny powiew nadziei

Niejeden z nas w tych trudnych czasach, w jakich obecnie żyjemy, wypatruje wiosny.
Mamy dobrą nowinę dla wszystkich: nareszcie już przyszła!


W łaznowskiej szkole 21 marca powiało wiosennym klimatem i wszystkim udzielił się dobry humor.
Zgodnie z tradycją szkoły kierownictwo placówką i nauczycielskie obowiązki przejęli uczniowie klas ósmych. To oni prowadzili zajęcia z młodszymi kolegami, oczywiście pod czujnym okiem pedagogów. Była sumienna praca, dyscyplina i nowe do przyswojenia wiadomości. 
Musimy pochwalić naszych najstarszych uczniów i całą szkolną społeczność- zabawa się udała, dzieci bezpiecznie spędziły czas w szkole. 


Na zakończenie świątecznego dnia, który został przygotowany przez Samorząd Uczniowski i nauczyciela wychowania fizycznego- pana Michała Kurzyka,  odbył się ,,Wiosenny bieg z plecakiem”.
Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV- VIII. Dzieci startowały w dwóch kategoriach. 
Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy V i VIIIb. Gratulujemy!!!! 
Trzeba przyznać, że wszyscy dali z siebie maksimum sił i zaangażowania. Bieg z plecakiem udowodnił, że nigdy nie wolno rezygnować i poddawać się!


Wszystkim życzymy spokojnej, bezpiecznej i pięknej wiosny!
Niech wiosenny powiew nadziei udzieli się każdemu!