Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc!

Takim hasłem  w dniu 21 lutego uczniowie klasy II powitali w naszej szkole niecodziennych gości – Babcie i Dziadków, których zaprosili na wspaniały koncert z okazji ich święta. Dziadkowie nie zawiedli  wnucząt i przybyli całą gromadą. 
Część artystyczną rozpoczął  uroczysty polonez odtańczony przez dzieci. Przedstawiono koncert życzeń, w którym wierszem i piosenką dzieci przekazały swoim Babciom i Dziadkom ogromną miłość, wdzięczność, szacunek i radość, że przybyli na spotkanie.  
Następnie  głos zabrał Pan Dyrektor Paweł Bieliński, który złożył wszystkim zebranym serdeczne życzenia z okazji ich święta.
Na zakończenie występu wnuczęta wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane laurki i prezenty.
Występ bardzo się spodobał, o czym świadczyły ogromne brawa i łzy wzruszenia.  
Po występie wszyscy częstowali się słodkościami, o które zadbały mamy uczniów oraz wspominali swoje szkolne lata. Nie zabrakło również wspólnych tańców i  pysznego tortu, który dla wszystkich upiekła babcia Bożenka.


Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i miłości wnucząt.        
Mamom serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości!