Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Warszawy

W dniu 28 kwietnia 2022r. uczniowie klasy VII, VIIIa i VIIIb wraz z wychowawcami : p. J. Pawelec, p. M. Dziedzińską, p. M. Kurzyk  oraz p. E. Frączkowską odbyli wycieczkę do stolicy. Wyjazd przebiegał pod hasłem ,,Warszawa patriotycznie”. 


Najstarsi nasi uczniowie podążyli śladami bohaterów lektury ,,Kamienie na szaniec”. Zwiedzili Muzeum więzienia Pawiak i Mauzoleum Walki i Męczeństwa, które mieści się w dawnej siedzibie Gestapo  w alei Szucha. Miejsca te zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie.
W programie wyjazdu było również odwiedzenie miejsca, w którym odbyła się słynna Akcja pod Arsenałem oraz podziwianie monumentalnego Pomnika Powstania Warszawskiego. 
Spacer po Powązkach, gdzie uczniowie zapalili symboliczne znicze na grobie Rudego, Zośki i Alka oraz na ,,Łączce” pod krzyżem rotmistrza Witolda Pileckiego, wzbogacił ogrom wrażeń i wzruszeń tego dnia.
Znalazł się również czas na odwiedzenie Królewskich Łazienek, które rozkwitły mnóstwem wiosennych kwiatów i krzewów.


Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczniów.