Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

,,Zawsze z myślą o Tobie, Ojczyzno!”

Święto Niepodległości

Rok 2019 to 101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.
Z tej okazji nasi uczniowie z klasy VIb, VII i VIII zaprezentowali społeczności szkolnej część artystyczną pod hasłem ,,Zawsze z myślą o Tobie, Ojczyzno!”.
Pięknie wystąpił też szkolny chór. Dzieci zostały przygotowane przez  p. Jolantę Pawelec i p. Annę Karp.
Historyczne fakty związane z okresem rozbiorów, działalnością Legionów Polskich Józefa Piłsudskiego oraz tymi wszystkimi, którzy przez całe dekady zniewolenia nie tracili wiary w suwerenność Polski połączono z czasami współczesnymi.
Uczniowie  podkreślili wartości uniwersalne, jakie powinny towarzyszyć narodowi polskiemu, bez względu na  kontekst historyczny i polityczny.
Pięknie dziękujemy naszym artystom.
Szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewano 4-zwrotkowy hymn narodowy o symbolicznej godz. 11:11.


W dniu 11 listopada artyści wystąpili w  kościele parafialnym Św. Rodziny w Rokicinach podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.


Fotorelacja z obchodów Święta Niepodległości