Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której brali udział:

  • społeczność szkolna: dyrektor szkoły Pan Paweł Bieliński, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły
  • rodzice
  • zaproszeni goście:
  • Pan Antoni Macierewicz  -polski polityk, historyk, nauczyciel akademicki i publicysta, Minister Obrony Narodowej (2015-2018) 
  • Pan Marek Piekarski -Przewodniczący Rady Gminy Rokiciny
  • ks. Witold Lubaniak -proboszcz parafii Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie

Pan Dyrektor podziękował nauczycielom za ich trudną, codzienną pracę i poświęcenie włożone w kształtowanie postaw i umiejętności swoich wychowanków, rozwijanie umysłów i szlifowanie talentów oraz złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. 
Podziękowania, wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożyli również zaproszeni goście.
Uczniowie klas IV -VIII zaprezentowali montaż słowno -muzyczny pod hasłem "Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz zacniejszą nauczać" pod opieką nauczycieli: p. B. Mucha, p. A, Karp, p. M.Promińskiej -Kuta i p. E. Frączkowskiej.
W I części przedstawienia uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom i wychowawcom poprzez recytację wierszy i piosenki. 
W II części odegrali scenkę teatralną pełną humoru przedstawiającą życie szkolne.