Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pełna miska dla schroniska

W dniach od 5 października do 6 listopada 2020r. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt pod nazwą „Pełna miska dla schroniska”.
Jej organizatorem już po raz 17 było  Szkolne Koło PCK.  I tym razem uczniowie chętnie włączyli się do akcji i pokazali, że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny.
W czasie zbiórki udało nam się zebrać : 48,5kg suchej karmy, 23,6kg karmy mokrej, 8 kołder, ręcznik, koc, 4 smycze, legowisko, 8 poduszek i 10 zabawek.
Wszystkie te dary zostały  przekazane Tomaszowskiemu Towarzystwu Miłośników i Opieki nad Zwierzętami  1 grudnia 2020 r.
W trakcie spotkania  prezes towarzystwa -  pani
Mieczysława Goździk serdecznie podziękowała uczniom naszej szkoły za pomoc i szlachetność, przekazując na ręce pana dyrektora Pawła Bielińskiego dyplom-podziękowanie. A dobrze znany naszym uczniom pies Ciapek pozostawił niespodziankę dla najmłodszych uczniów. 


Szkolne Koło PCK serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w akcji.
Dyplom Schronisko.pdf