KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji na temat rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w wykonaniu uczniów naszej szkoły przygotowanej pod kierunkiem p. Marty Promińskiej - Kuty i p. Anny Karp.

Uczniowie z klasy VIIb Tymon Trzciński i Patryk Olejniczak wzięli udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim ,,II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” pod kierunkiem p. Jolanty Pawelec.

INFORMACJE KRUS - KONKURS PLASTYCZNY

Oddział Regionalny KRUS w Łodzi informuje, że rozstrzygnięty został etap regionalny XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Dzień Patrona Szkoły

W ramach obchodzonego 24 marca Dnia Patrona Naszej Szkoły zapraszamy do obejrzenia galerii prac plastycznych uczniów z  klas siódmych.

"Mamy uśmiechnięte minki, bo zjadamy witaminki"

Uczniowie klas 1-3 w marcu uczestniczyli w szkolnym konkursie "Mamy uśmiechnięte minki, bo zjadamy witaminki".

Z dumą i przyjemnością informujemy, że Oliwia Grochal ucz. kl. 7b (opiekun: p. Jolanta Pawelec) została laureatką XI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego zdobywając III miejsce.

Miło nam poinformować, że uczniowie kl. 7b Oliwia Grochal i Tymon Trzciński (opiekun: p. Jolanta Pawelec) znaleźli się w gronie laureatów XI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego.

Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?Takie uniwersalne pytania ludzie zadają sobie od tysiącleci. Teraz przyszła kolej i na łaznowską młodzież.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy VIIb zajęli 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Pokażcie nam swoją Alma Mater”.

Uczennice klasy 3 zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna.