KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której brali udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście: Pan Antoni Macierewicz i Przewodniczący Rady Gminy Rokiciny Pan Marek Piekarski.

Apel 100 -lecie PCK

Dnia 4 października 2019r. cała społeczność szkolna uczestniczyła w apelu poświęconym 100-leciu powstania Polskiego Czerwonego Krzyża.

Uczniowie klas I-III w Rodzinnym Parku Rozrywki -Zabawa Park

2 października wszyscy uczniowie klas I-III wybrali się do Łodzi do Rodzinnego Parku Rozrywki – Zabawa Park.

Wyjazd edukacyjny klasy VIII

1 października 2019r. uczniowie klasy VIII pod opieką wychowawczyni p. Ewy Frączkowskiej brali udział w wycieczce do Tomaszowa Mazowieckiego.

Klasa V w ENERGYLANDII

Uczniowie klasy V wraz z wychowawcą 27 września 2019r. bawili się w największym w Polsce Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze.

III Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej

28 września 2019r. Natalia Staszek ucz. klasy VIII reprezentowała szkołę w Dekanalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej pod hasłem „W mocy Ducha Świętego” w parafii NMP Różańcowej w Nowych Chrustach.

Spotkanie z Panią Anną Marią Wesołowską

16 września 2019r., na zaproszenie pedagoga szkolnego, do naszej szkoły przybył wyjątkowy gość, mianowicie sędzia Anna Maria Wesołowska.

O czym szumią wierzby?

W sobotę 21 września 2019r. po raz ósmy odbył się w naszej gminie VIII EKOLOGICZNY RAJD po Ziemi Rokicińskiej, w którym uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział.

"Nie śmiecimy -sprzątamy -zmieniamy!"

"Akcja Sprzątanie Świata -Polska" w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

17 września 2019r. sportowcy z naszej szkoły rywalizowali w powiatowych biegach przełajowych w Tomaszowie Maz.