KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Spotkanie z Panem Generałem Ignacym Ścibiorkiem

Sześcioro uczniów z klasy VIIb wraz z wychowawczynią p. Jolantą Pawelec przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu „Pokażcie nam swoją małą Alma Mater”.

Pożegnanie karnawału

16 lutego to ostatni dzień karnawału. I w naszej szkole pojawili się przebierańcy. Uczniowie klas I - III wesoło pożegnali karnawał.

Poczta walentynkowa

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii, jak i przyjaźni. Uczniowie klas I-III także pamiętali o dniu zakochanych.

29. Finał WOŚP 2021

Miło nam poinformować, że mimo trwającej pandemii uczennice naszej szkoły: Kornelia Kapelan i Hanna Pieńczak włączyły się 31 stycznia 2021r. w 29. Finał WOŚP.

Niespodzianka dla Domu Seniora

21 i 22 stycznia uczniowie klasy III postanowili zrobić niespodziankę pensjonariuszom Domu Seniora Słoneczne Wzgórze w Łaznowskiej Woli.

Nowe meble dla klasy II

Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią dziękują wszystkim Rodzicom Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie za ufundowanie nowych mebli.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ROSmalowani

Uczniowie Alicja Sońta i Piotr Kusideł otrzymali wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ROSmalowani "Moja piękna okolica".

„Wierszem łatwiej, szybciej i radośniej czyli rymowanki, wyliczanki.." - wyniki konkursu

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zawiadomić, iż uczennice klasy IV zostały nagrodzone w powiatowym konkursie ortograficznym: I miejsce - Hanna Pieńczak, wyróżnienie – Nadia Rudzińska...

"Razem na Święta"

Mimo zdalnego nauczania uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Razem na Święta”.

Jak mogę zmieniać świat na lepsze?

Taki właśnie tytuł nosi literacki konkurs dla dzieci i młodzieży organizowany przez Ambasadę Szwecji w Polsce, w którym nasi uczniowie wzięli udział.