KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

"Szkoła do hymnu"

10 listopada o godz. 11:11 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Szkoła do hymnu".

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Polska ortografia jest bardzo trudną sztuką. Uczennice z klasy IV nie boją się takich wyzwań i przygotowały literacko-plastyczne prace na Powiatowy Konkurs Ortograficzny.

Konkurs w ramach projektu „Działaj z imPETem!”

Uczennica klasy III Anna Wojtysiak otrzymała nagrodę w konkursie edukacyjnym w ramach ogólnopolskiego projektu „Działaj z imPETem!” realizowanego w roku szkolnym 2020/2021.

Pamiętamy o tych, którzy odeszli.

Dnia 30 października 2020r. delegacja uczennic z klasy 3 złożyła kwiaty i zapaliła znicze pod łaznowskim pomnikiem pamięci.

Dzień Edukacji Narodowej

W związku z sytuacją, w jakiej obecnie znajduje się nasza szkoła i cała Polska, tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej przebiegały odmiennie i zgodnie z sanitarnymi wytycznymi w sytuacji pandemii COVID-19.

Egzamin na kartę rowerową

7 października odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową.

Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 23 września odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

IX edycja Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania Balladyny J. Słowackiego

14 września br. uczniowie naszej szkoły brali udział w IX edycji Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania Balladyny J. Słowackiego.

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W miesiącach luty - marzec uczniowie kl. I przystąpili do realizacji XI - tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackego o twórczości Kornela Makuszyńskiego CZYTANIE JEST PRZYGODĄ.