KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Miło nam poinformować, że w powiatowym konkursie o patronach 2021 r. w kategorii multimedialnej, której patronował prymas Polski Stefan Wyszyński, zwyciężyła Julia Błoch.

Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy IV, Julia Karp i Kornelia Kapelan zajęły I i II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego.

Miło nam poinformować, że uczeń Antoni Sobczak uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie "Piękne doświadczenie-Fascynujące wyjaśnienie.

Uczennica Agata Glonek została laureatką V Powiatowego Przeglądu Pieśni Maryjnej i o Matce zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Osiedlu Niewiadów.

Dzień Sportu Szkolnego 2021

1 czerwca 2021r. odbył się Dzień Sportu Szkolnego 2021. Klasy rywalizowały o "Puchar Dyrektora Szkoły".

Wirtualny bieg charytatywny

Z dumą informujemy, że uczennice Kornelia Kapelan, Hanna Pieńczak i Alicja Sońta pobiegły w wirtualnym biegu charytatywnym.

Sprawdzian Trzecioklasisty

13 maja uczniowie klasy III pisali swój pierwszy poważny egzamin – Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty.

Miło nam poinformować, że Julia Derach i Tymon Trzciński zostali laureatami konkursu "Wkład naukowców polskich w rozwój nauk matematyczno - przyrodniczych i technicznych".

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online.

Dzień Matki

26.05.2021
Dzień Matki

Dzień Matki

26.05.2021

Drogie Mamy! Dzień Matki – to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Uczniowie szczególną wdzięczność wyrazili w krótkim programie artystycznym i serdecznie zapraszają do obejrzenia prezentacji.