Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

W dniu  29.10.2019r. odbyła się  w Tomaszowie Mazowieckim 14. edycja powiatowych eliminacji do Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.
O udział w eliminacjach wojewódzkich walczyło aż 19  dwuosobowych drużyn. Najlepsi, będą reprezentowali powiat tomaszowski w finale w Łodzi.
Konkurs składał się z dwóch etapów: z testu wiedzy o bezpieczeństwie, który nasi uczniowie napisali bezbłędnie i sprawnościowego toru przeszkód. 
Nasza drużyna, reprezentowana przez uczniów klasy II – Weronikę Karlińską i  Filipa Jędrzejczyka , pod kierunkiem Pani wychowawczyni Barbary Krawczyk,  zajęła znakomite II miejsce.
Gratulujemy!!! Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Karlińskiej za opiekę i  dowiezienie uczniów na konkurs.