Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Puk, puk, to ja, pukam szkoło do twych drzwi..."

„Puk, puk, to ja, pukam szkoło do twych drzwi.
Puk, puk, to ja, proszę bądź przyjazna mi…”


30 września 2022 roku odbyło się uroczyste pasowanie Pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście:

  • Wójt Gminy Rokiciny -  pan Jerzy Rebzda
  • Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Łaznowie – ks. Witold Lubaniak
  • Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Sylwia Sońta
  • Wychowawczyni Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Łaznowie – Pani Monika Stępień

oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie -  pan Paweł Bieliński, nauczyciele, uczniowie, Rodzice Pierwszoklasistów.


Gościem specjalnym wydarzenia była Wróżka, która zaprosiła bohaterów tego wyjątkowego dnia w podróż do czterech krain. Kandydaci na uczniów musieli udowodnić, że potrafią pięknie śpiewać, są mądrzy i pracowici, kochają swój kraj, chcą naśladować swojego patrona.
Należy przyznać, że wspaniale się to im udało. Zdobyli cenne trofea – symbol pracowitości – pszczółkę, symbol miłości – biało – czerwone serce, symbol mądrości – sowę oraz klucz wiolinowy – na dowód tego, że pięknie śpiewają.


Po uroczyście złożonym, przez Pierwszoklasistów, ślubowaniu, Pan dyrektor dokonał aktu Pasowania i z radością przyjął do łaznowskiej szkolnej społeczności nowych uczniów, co zostało przypieczętowane wręczeniem dyplomów i legitymacji.
Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.


Pierwszoklasiści serdecznie dziękują Wszystkim za obecność i wspaniałe prezenty, którymi zostali, w tym dniu obdarowani.