Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Śniadanie daje moc”

Drugi tydzień listopada upłynął w naszej szkole pod hasłem „Śniadanie daje moc”.
Celem akcji było zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.
Wzorem lat poprzednich uczniowie klas I-III przystąpili do samodzielnego przygotowania najważniejszego posiłku dnia. Wcześniej jednak utrwalili wiedzę dotyczącą 12 zasad zdrowego odżywiania opracowanych przez Instytut Matki i Dziecka.
Jako pierwsi do pracy zabrali się drugoklasiści. Następnego dnia, czyli w czwartek swoje śniadanie przygotowali trzecioklasiści a w piątek przyszła kolej na pierwszaków. Wszyscy spisali się znakomicie. Pamiętali o higienie, zadbali o estetykę stołów i serwowanych potraw. Było bardzo smacznie, zdrowo i kolorowo. Nic dziwnego, że apetyty dopisywały wszystkim znakomicie.
Mamy nadzieję, że podjęte działania przyczynią się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania w szkole i w domu.
Wszystko udało się wspaniale dzięki pomocy i zaangażowaniu Rodziców, na których jak zawsze mogliśmy liczyć i którym serdecznie dziękujemy.