Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyniki Konkursu Plastycznego -etap wojewódzki

Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy Alicji Sońty ucz. klasy VIII, która znalazła się w gronie osób nagrodzonych na etapie wojewódzkim w ramach trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Odpoczywaj na wsi.


Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych. 
W tegorocznej edycji do Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach zgłoszono prace aż ze 111 placówek oświatowych.
Wojewódzka Komisja Konkursowa spośród ogromnej liczby tj. 437 nadesłanych prac wyróżniła - zgodnie z Regulaminem konkursu - łącznie sześć, czyli po trzy prace z I i II grupy wiekowej.
Kolejny etap konkursu to etap ogólnopolski, za który odpowiada Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Departament Oświaty i Polityki Społecznej.


Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!

Praca konkursowa Ali.