Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Hej kolęda, kolęda....

20 grudnia 2019r. uczniowie klasy II i III wprowadzili społeczność szkolną w świąteczną atmosferę poprzez przygotowane przedstawienie jasełkowe przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.
Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
Wspólnie z uczniami ten magiczny czas przeżywali:

  • nauczyciele,
  • rodzice,
  • Wójt Gminy Rokiciny Pan Jerzy Rebzda,
  • proboszcz tutejszej parafii ks. Witold Lubaniak,
  • Dyrektor Gminnego Przedszkola p. Marta Włodarczyk,
  • przedstawiciele Rady Rodziców.

Po występie głos zabrał Pan Dyrektor, który złożył wszystkim świąteczne życzenia.
Następnie życzenia noworoczne złożył ksiądz proboszcz i Wójt Gminy Rokiciny Pan Jerzy Rebzda.

Przedstawienie jasełkowe na zaproszenie księdza proboszcza, zostało także zaprezentowane w dniu 6 stycznia w parafialnym kościele, gdzie spotkało się z wielką przychylnością tutejszych parafian, którzy z łezką w oku przyglądali się występom młodych artystów.

Jasełka zostały przygotowane przez wychowawczynie klas II i III p. Barbarę Krawczyk oraz p. Kamilę Sobczak, natomiast o oprawę muzyczną zadbała p. Anna Karp.