Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jesienna wizyta u warszawskiej Syrenki, czyli łaznowska wycieczka do Warszawy.

W dniu 17.10.2019r. uczniowie klasy IV, VIa oraz VIb wraz ze swymi wychowawczyniami: p. B. Mucha, p. M. Dziedzińską i p. J. Pawelec odbyli wycieczkę do Warszawy.
Celem wyjazdu były zabawy edukacyjne w Manufakturze Cukierków oraz w Centrum Nauki Kopernik.

Wiele zabawy i frajdy przyniosły zajęcia w prawdziwie ,,słodkiej”  pracowni, w której dzieci mogły obserwować proces ręcznego tworzenia wielobarwnych lizaków, a nawet własnoręcznie stworzyć własne słodkości.

Głównym punktem programu był pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Wszelkiego rodzaju zjawiska fizyczne, chemiczne oraz nowoczesne technologie wykorzystywane przez ludzi we współczesnym świecie zostały zaprezentowane dzieciom w sposób ciekawy i niestandardowy. Nie sposób zapomnieć rozemocjonowanych i zachwyconych buź naszych uczniów! 
Podczas tego wyjazdu połączono  nowoczesność z duchem historii. Dzieci odwiedziły warszawską Starówkę, Syrenkę, Grób Nieznanego Żołnierza i wiele innych ważnych na turystycznej trasie po stolicy miejsc. Co ważne, jesienna aura dopisała, podobnie jak humory łaznowskich uczniów.