Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Razem na Święta"

Mimo zdalnego nauczania uczniowie naszej szkoły kolejny raz dołączyli do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Razem na Święta”.
Z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonali ciekawe kartki świąteczne podczas zajęć plastycznych  oraz w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych.
Gotowe kartki świąteczne zostały wysłane do Podopiecznych  Domu Opieki Zacisze w Łaznowskiej Woli oraz do Pracowników Szkół Podstawowych z naszej Gminy.


Dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom za udział i zaangażowanie w ogólnopolską akcję „Razem na święta”. 
W ramach przedsięwzięcia międzyszkolnego wpłynęło przeszło 200 kartek z klas I – VII, wykonanych  w różnych technikach plastycznych.


Uczniowie poprzez udział w akcji kultywowali tradycje świąteczne, przekazali ciepłe i radosne życzenia świąteczno-noworoczne osobom starszym, samotnym, a także rozwijali swoje zdolności artystyczne.